Opis produktu

Skarpetki modowe damskie z serii skar – art to nowość na rynku codziennych dodatków odzieżowych. Na prezentowane skarpetki naniesione są reprodukcje malarskie największych światowych mistrzów, co czyni z produktu ciekawą odskocznię od powszechnych dopełnień garderobianych. Skarpetki modowe damskie z serii skar – art wykonane zostały przy użyciu najnowocześniejszych technik wytwórczych oraz wysokiej jakości materiałów – jak bawełna czesankowa. Dzięki temu produkt charakteryzuje się dużą odpornością na zabrudzenia, spieranie, mechacenie oraz przedarcia. Skarpetki modowe damskie skar – art to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca pozwalając cieszyć się nowym poziomem komfortu oraz odpowiednim zabezpieczeniem powierzchni stopy w każdej sytuacji przez długi okres po dokonaniu zakupu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.