Opis produktu

Skarpetki modowe damskie skar-art to ciekawa oraz oryginalna odskocznia od codziennych skostniałych schematów w dziedzinie dodatków odzieżowych. Na skarpetkach umieszczone są grafiki przedstawiające reprodukcje malarskie największych światowych mistrzów. Dzięki temu każda nowocześnie zorientowana klientka może skuteczniej wyrazić swoje preferencje oraz zamiłowanie do sztuki. Skarpetki modowe damskie skar – art wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny czesankowej – materiału, który sprawia, że skutecznie opierają się one codziennej eksploatacji zachowując swój nowy wygląd oraz funkcjonalność na długo po dokonaniu zakupu. Prezentowany produkt stanowić będzie doskonałe dopełnienie do codziennej garderoby w ciągu całego roku zapewniając nowy poziom komfortu płynący z użytkowania oraz pełne zabezpieczenie stopy w każdej sytuacji.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.