Opis produktu

Młodzież nie lubi, gdy mówimy im jak się ubrać. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o nastolatki. Jest jednak taki element garderoby, który z chęcią przyjmują od swoich troskliwych rodziców: skarpety. Nie chodzi jednak o te nudne i konwencjonalne! Stopki to must have szafy każdej nowoczesnej nastolatki.

 

Jeśli i Ty chcesz sprawić przyjemność swojej córce ( i ma ona od 11 do 15 lat) to zapraszamy do spojrzenia na te modne stopki w modnych, lecz neutralnych kolorach. Ponadto są one wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej co sprawia, że dziewczynce będzie się w nich chodzić naprawdę wygodnie i przyjemnie. Poza tym – są one bezpieczne dla skóry, gdyż ta będzie mogła w nich oddychać. Nawet najbardziej wymagająca nastolatka będzie zadowolona z takiego upominku! Stopki oferujemy w dobrej cenie.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.