Opis produktu

Stopki gładkie damskie z nadrukiem w kolorze białym świetnie dopełnią przestrzeni garderobianej każdej nowocześnie zorientowanej kobiety pozwalając jej na pełniejsze wyrażenie swoich indywidualnych preferencji. Prezentowane stopki gładkie damskie z nadrukiem w kolorze białym wykonane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów, jak bawełna czesankowa. Dzięki temu stopki charakteryzują się bardzo dużą odpornością na zabrudzenia, mechacenie, spieranie, przedarcia oraz codzienną intensywną eksploatację. W efekcie produkt zachowuje swoją niepowtarzalną prezencję oraz pełną funkcjonalność niosąc uczucie miękkiego komfortu i adekwatną ochronę na długo po dokonaniu zakupu. Stopki gładkie damskie z nadrukiem to szybka, tania oraz sprawdzona inwestycja, która bardzo szybko się zwraca.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.