Opis produktu

Stopki gładkie damskie z nadrukiem stanowić będą idealne dopełnienie każdej codziennej garderoby nowocześnie zorientowanej kobiety. Stopki charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz długą żywotnością. Osiągane jest to dzięki połączeniu nowoczesnych technik produkcyjnych z wykorzystaniem najlepszych materiałów, jak bawełna czesankowa. Dzięki temu stopki gładkie damskie z nadrukiem skutecznie opierają się zabrudzeniom, przedarciom, mechaceniu oraz spieraniu zachowując swój nowy wygląd oraz pełnię funkcjonalności na długo po dokonaniu zakupu. Prezentowany produkt to szybka, tania oraz sprawdzona inwestycja w wysokiej klasy dodatki odzieżowe, która bardzo szybko się zwraca na wielu poziomach – eliminuje ona chociażby potrzebę ciągłego oraz częstego dokupywania nowych par, które nie są w stanie sprostać wymogom nowoczesnych klientek.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.