Opis produktu

Stopki gładkie damskie z nadrukiem w postaci uśmiechniętej twarzy to ciekawy dodatek do codziennych schematów odzieżowych. Dzięki barwnej grafice prezentowane stopki damskie pozwalają każdej nowocześnie zorientowanej kobiecie na pełniejsze wyrażenie swoich preferencji w prosty, łatwy i szybki sposób. Prezentowany produkt wykonany został z wysokiej jakości bawełny czesankowej. Jest to materiał, który charakteryzuje się bardzo dobrą odpornością na codzienną eksploatację, opierając się skutecznie różnorodnym zabrudzeniom, mechaceniu, spieraniu oraz przedarciom. W efekcie stopki gładkie damskie z nadrukiem to sprawdzona inwestycja w codzienne dodatki odzieżowe, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Ich wysoka jakość eliminuje potrzebę ciągłego dokupywania nowych par skarpet, które zwyczajnie nie są w stanie sprostać potrzebom nowoczesnych klientów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.