Opis produktu

Wola wykonuje swoje produkty przede wszystkim z bawełny czesankowej, która stanowi prawdopodobnie najlepszy aktualnie używany materiał do takich elementów odzieży jak chociażby skarpetki czy stopki. Sklep Wola to jedynie solidne i sprawdzone produkty, które doskonale się sprawują. To chociażby skarpetki takie jak stopki damskie gładkie z nadrukiem. Stylowy nadruk pozwala na zmienienie stylu codziennego w mgnieniu oka, a dzięki materiałowi naszym stopom będzie w takich skarpetkach ciepło również w znacznie chłodniejsze dni. To doskonały wybór dla kobiet ceniących sobie przed wszystkim wygodę poruszania się, ciepło i rzecz jasna styl, którego pozazdrościć mogą inne marki produkujące takie właśnie skarpetki. Skarpetki z nadrukiem będą na pewno odpowiednim rozwiązaniem dla kobiet ceniących sobie przede wszystkim garderobę stylową i wygodną.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.