Opis produktu

Stopki wykonane z bawełny czesankowej są niezmiernie miłej przyjemne w dotyku. Wszystko dzięki specyfice tego materiału, który cechuje się niezwykłą delikatnością, a jednocześnie niezwykle solidnymi cechami jak odporność na szarpanie i wiele innych czynników. Skarpetki z nadrukiem to sposób na urozmaicenie codziennej garderoby i zmienienie swojego stylu z dnia na dzień używając do tego celu wygodnych skarpetek. Wykonane z tak dobrego tworzywa skarpetki na pewno dobrze będą nam służyły przez długi czas, a zapewnią nam również przy tym odpowiedni poziom termicznego zabezpieczenia. To skarpetki, których używanie będzie zapewniało nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa i zagwarantuje nam wygodę chodzenia na co dzień. Solidne skarpetki od dobrej marki dla Ciebie. Przekonaj się jak wiele wniosą one do Twojego życia. Sprawią, że codzienne spacery będą znacznie przyjemniejsze dzięki wygodzie i komfortowi.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.