Opis produktu

Stopki gładkie damskie z nadrukiem w kolorze białym to praktyczne, funkcjonalne oraz ciekawe dopełnienie codziennej garderoby o nowy zjawiskowy element. Dzięki barwnemu nadrukowi stopki gładkie damskie zwracają uwagę stanowiąc sprawdzoną odskocznię od skostniałych schematów odzieżowych. Prezentowany produkt wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu kupujący mają pewność, że zachowa on swoją należytą funkcjonalność oraz pełną prezencję na długo po dokonaniu zakupu. Wykorzystana w procesie produkcji bawełna czesankowa sprawia, że stopki gładkie damskie z nadrukiem skutecznie opierają się zabrudzeniom, przecieraniu, mechaceniu oraz przedarciom zapewniając wysoki poziom komfortu płynącego z użytkowania. Zapraszamy Państwa gorąco do zakupu.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.