Opis produktu

Projektując odzienie dla stóp dla kobiet i mężczyzn nie zapomnieliśmy także o najmłodszych klientach, dla których skarpetki są tak samo ważne, jak inne części ubrania.

 

Warto zaznaczyć, że skarpetki te, tak samo jak wszystkie inne modele naszej firmy są wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej, w stu procentach zadowalając ich właścicieli. W tym przypadku chodzi o wyjątkowo krytyczną klientelę, jaką jest grupa od jedenastu do piętnastu lat, bo na ten przedział wiekowy, przygotowaliśmy skarpetki w prążki pasujące do wszystkiego.

 

Dostępne są one w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim i beżowym w granatowe i czarne paski. Każdy może wybrać odpowiednią konfigurację dla siebie dzięki szerokiej gamie rozmiarów. W razie potrzeby masz aż trzydzieści dni na zwrot.

 

Jeśli skarpetki to tylko Wola – zapraszamy do sprawdzenia asortymentu!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.