Opis produktu

Stylowe stopki wzorowane 11 – 15 lat w różnych wariantach kolorystycznych, o modnym pasiastym wzorze to coraz popularniejsze dopełnienie codziennej garderoby tysięcy dzieci. Jest to produkt, który doskonale wpisuje się w potrzeby zarówno nowocześnie zorientowanych rodziców (poszukujących dla swojej pociechy jedynie najwyższej jakości rozwiązań odzieżowych) jak i intensywnie rozwijających się dzieci. Stopki wzorowane 11 – 15 lat wykonane są z połączenia bawełny czesankowej oraz wytrzymałych elastycznych włókien, dzięki czemu doskonale przylegają one do stopy nie powodując otarć ani ryzyka odparzeń. Wspomniane materiały charakteryzują się dużą odpornością na codzienne użytkowanie, przez co prezentowany produkt na długo zachowuje swoje walory wizualne oraz pełną funkcjonalność. Zapraszamy gorąco do zakupów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.