Opis produktu

Nie sposób było zapomnieć o najmłodszych projektując naszą kolekcję skarpet, przecież to oni przywiązują największą uwagę do tego, co mają na stopach.

 

Właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy skarpetki z wysokiej jakości oddychającego materiału, jakim jest stosowana przez nas bawełna czesankowa. Wzory zostały zaprojektowane przez najlepszych w swoim  fachu grafików, a to wszystko by zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

Dla stóp w przedziale wiekowym od jedenastu do piętnastu lat włącznie przygotowaliśmy footballowy wzór, który charakteryzuje się umieszczoną tuż nad piętą piłką do nogi. Wszystkie posiadają element piłkarski natomiast są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych, w których bazy to szary, niebieski i biały. Wybierz jeden z naszej gamy rozmiarów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.