Opis produktu

Stopki młodzieżowe

 

Krótkie stopki młodzieżowe, sięgające wysokości kostki w uniwersalnych kolorach bieli, czerni i szarości, zdobione wstawką w kolorze zielonym. Skarpetki mają proste, geometryczne wzory i mogą z powodzeniem być noszone zarówno przez chłopców, jak i dziewczęta. Skarpetki są wykonane z wyjątkowo wytrzymałej przędzy czesankowej, której charakterystyczną cechą jest miękkość, dzięki czemu noszenie ich jest maksymalnie przyjemne. Skarpetki te doskonale sprawdzają się zarówno do codziennego użytku, jak i na treningi oraz zajęcia sportowe. Stopki są wykończone bezuciskowym ściągaczem, który zapewnia, że trzymają się one stopy. Model ten jest dostępny w kilku rozmiarach, dopasowanych odpowiednio dla osób w wieku od 11 do 15 lat.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.