Opis produktu
Użytkowanie

Kupienie odpowiednich skarpet dopasowanych do szybkiego tempa dorastającego dziecka to zadanie niełatwe, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy nowoczesny rodzic. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców i ich dzieci prezentujemy wysokiej jakości stopki wzorowane przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Stopki wzorowane 2 – 6 bardzo dobrze przylegają do powierzchni stopy, nie powodując zbędnych ucisków – dzięki temu dziecko jest dobrze zabezpieczone podczas codziennych aktywności oraz może cieszyć się stałym poczuciem komfortu. Stopki to najlepszy dodatek do codziennego ubioru na upalne letnie dni, w produkt ten powinien zaopatrzyć swoje dziecko każdy rodzic. Zapraszamy do zapoznania się z wyselekcjonowanymi przez nasz sklep opcjami skierowanymi do najmłodszych.

Skład procentowy
Bawełna 90%
Poliamid 8%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.