Opis produktu

Nowoczesne wzornictwo jest zawsze mile widziane w garderobie małych chłopców, którzy są dzisiaj bardziej wymagający niż jeszcze kilka lat temu. Nie jest inaczej, jeśli chodzi o skarpetki. Dlatego też w naszej ofercie postaraliśmy się o to, by nie zabrakło modelu jakim są stopki wzorowane. To propozycja skierowana do chłopaków od 6 do 11 roku życia.

 

Wyjątkowość tej pary to jej wygoda, super wykonanie i modna kolorystyka. Do ich produkcji wykorzystano wysokiego gatunku bawełnę czesankową, dzięki czemu stopki są wygodne w użytkowaniu i pozwalają dziecięcej stopie swobodnie oddychać. Idealna pozycja dla aktywnych szkrabów – serdecznie polecamy! Każda mama i każdy tata docenią również fakt, że proponujemy te skarpetki w naprawdę atrakcyjnych cenach.

 

Zapraszamy do zagłębienia się w naszą ofertę!

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.