Opis produktu

Bawełna czesankowa, z której wykonujemy nasze skarpetki i stopki należy do najbardziej jakościowych produktów w tej kategorii. To materiał niezwykle solidny, który jednocześnie pozostaje bardzo przyjemny i miły w dotyku. Stopki wzorowane damskie w fantazyjnych wzorach stanowią istotny dodatek do Twojej garderoby, która na pewno zmieni się na znacznie bardziej pozytywną dzięki dołożeniu do nich takich właśnie produktów. Przekonaj się sama jak doskonale się one sprawują na co dzień. To skarpetki, których noszenie na pewno sprawi wiele przyjemności z racji solidnego wykonania i profesjonalnego stylu, który uzyskujemy w przypadku takiego producenta jak Wola. Bawełna ta jest mocna i solidna, skarpetki posiadają uniwersalny kolor przez co na pewno będą stanowić istotne uzupełnienie naszej codziennej garderoby i sprawią, że zmienimy całkowicie nasz styl na znacznie pozytywniejszy.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.