Opis produktu

Damskie stopki wzorowane. Doskonałe, klasyczne skarpetki w kolorze białym zestykowymi wzorkami pozwalają na urozmaicenie garderoby dziecięcej, młodzieżowej, a także swojej własnej. Skarpetki Wola dobrze będą się komponowały z wieloma strojami dzięki swojemu kolorowi, który jest dość uniwersalną barwą w przypadku odzieży. Wola to przede wszystkim doskonały wybór jeśli chodzi o wygodę użytkowania. Dzięki temu, że wybierzesz produkty tej marki przekonasz się z jak dobrego są one wykonane materiału. Bawełna czesankowa, której użyto do ich stworzenia dobrze pasuje do takiego typu produktów jak bielizna, w tym również skarpetki. Dzięki temu będziesz miała możliwość uzyskania fantastycznej odzieży dla siebie jak również na przykład dla swojej córki. Skarpetki z ciepłej i wygodnej bawełny czesankowej.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 149 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.