Opis produktu

Stopki wzorzyste 11 – 15 lat będą świetną alternatywą odzieżową dla standardowych skarpet, które zapewnią każdemu dziecku zupełnie nowy poziom codziennego komfortu. Stopki wzorzyste 11 – 15 lat dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu by wypełnić szafę najmłodszego członka rodziny o wysokiej jakości dodatki odzieżowe nie trzeba udawać się do wielu sklepów. Prezentowany produkt wykonany został z wysokogatunkowej bawełny czesankowej – materiału, który charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na zabrudzenia, spieranie, mechacenie oraz codzienną intensywną eksploatację. Dzięki temu stopki wzorzyste 11 – 15 nie tracą na swoich walorach wizualnych oraz miękkości zachowując pełnię właściwości na długo po dokonaniu zakupu. Są one przez to inwestycją, która bardzo szybko się zwraca zarówno w krótko jak i długofalowym rozrachunku.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.