Opis produktu

Stopki młodzieżowe z fioletowymi wstawkami

 

Krótkie skarpetki młodzieżowe typu stopki, długości do kostki, charakteryzujące się modnym, sportowym designem. Skarpetki mają kolor biały, szare wykończenie i fioletowe, graficzne wzory. Dzięki specjalnej konstrukcji skarpetki są elastyczne, dobrze trzymają się stopy i nie zmieniają swojego kształtu nawet po wielokrotnym praniu. Użycie minimalnej ilości szwów powoduje, że skarpetki nie uciskają i nie powodują otarć. Skarpetki wykonane są z bawełny czesankowej, która charakteryzuje się tym, że jest miękka i niezwykle przyjemna w dotyku a jej włókna są wytrzymałe. Skarpetki dostępne są w kilku rozmiarach odpowiednich dla dzieci w wieku od 11 do 15 lat, dzięki uniwersalnej kolorystyce stopki mogą być noszone zarówno przez chłopaków, jak i dziewczęta.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.