Opis produktu

Kolorowe stopki w cętki

Krótkie, skarpetki młodzieżowe, wykonane z wysokiej jakości bawełny czesankowej, miękkiej w dotyku i wytrzymałej na rozciąganie. Na uwagę zasługuje wyjątkowy design skarpetek, który z pewnością zainteresuje młode dziewczyny, interesujące się modą. Stopki dostępne są w kilku kolorach, z wyodrębnionymi palcami i stopą, zdobione wzorem w cętki.
Oferujemy skarpetki w ciemnym i jasnym kolorze, tak, aby każdy mógł wybrać model idealny dla jego potrzeb i poczucia estetyki. Stopki wykończone są elastycznym i bezuciskowym ściągaczem, który utrzymuje skarpetkę na stopie i zapobiega jej zsuwaniu się. Bawełna, z jakiej wykonane są skarpetki, zapewnia dużą przepuszczalność powietrza, co pozwala na użytkowanie skarpetek na co dzień oraz podczas treningów.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.