Opis produktu

Bardzo ładny modny wzór proponowanych rajstop w połączeniu z ich wysoką jakością to już na wstępie gwarancja udanego zakupu. Jeśli dodamy do tego, że prezentowane rajstopki dodatkowo pozwalają skórze dziewczynki z łatwością oddychać, bowiem zostały wykonane z materiału o takich właściwościach – to samo za siebie mówi, że takie wzorowane rajstopy z motywem warkocza po prostu warto wybrać.

 

Jeśli Twoja córeczka ma więcej niż 6, ale mniej niż 11 lat to na pewno te rajstopy będą na nią idealnie pasowały. Mała modnisie będą zachwycone, jeśli ich garderoba będzie uzupełniona o taki element, a wszystkie ich koleżanki będą im zazdrościć. Komfort noszenia to dodatkowa zaleta, o której nie można zapominać prezentując niniejszą propozycję.

 

Zatem droga Mamo spełnij modowe marzenie swojej pociechy – wybierz te śliczne rajstopy!

Skład procentowy
Bawełna 77%
Poliamid 21%
Elastan 2%
Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.