Opis produktu

Zakolanówki fakturowe dla dziewczyn

Wygodne zakolanówki, o modnej, trójwymiarowej fakturze. Zakolanówki wykonane z wytrzymałej przędzy bawełnianej, wyjątkowo miękkiej i elastycznej oraz bardzo wygodnej w użytkowaniu. Zakolanówki wykończone są ściągaczem, który przytrzymuje je na miejscu, mają odpowiednio wyprofilowaną część piętową oraz wzmocnioną część palcową. Model ten z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem wielu niesamowitych stylizacji w nowoczesnym i młodzieżowym stylu. Zakolanówki nadają się zarówno do użytku na zewnątrz, jak i w domu, będą doskonałym towarzyszem chłodnych wieczorów oraz leniwych poranków. Model ten dostępny jest w jednym uniwersalnym rozmiarze, który dopasuje się do wielu wielkości stóp, zarówno tych większych, jak i mniejszych.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.