Opis produktu

Czarne zakolanówki dla miłośniczek kotów

Śliczne i wygodne zakolanówki, na których zamieszkał czarny kot – na szczęście. Model ten jest wykonany z wysokiej jakości bawełny, która jest nie tylko wyjątkowo trwała, ale również bardzo miękka i elastyczne, dzięki czemu użytkowanie zakolanówe jest czystą przyjemnością. Zaklanówki mają wzmocnioną część palcową, odpowiednio wyprofilowaną część piętową, a na górze wykończone są specjalnym, bez uciskowym ściągaczem, który przytrzymuje je na miejscu. Model ten ma uniwersalny, czarny kolor, dzięki czemu z pewnością, będzie pasował do wielu stylizacji. Zakolanówki możesz założyć, kiedy wychodzisz na zewnątrz, oraz używać ich w domu, zapewniają dobrą termoizolację i nie pozwolą by twoje nogi, dopadł chłód. Zakolanówki są dostępne w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.