Opis produktu

Kotek się obudził i jest skory do zabawy -miau! Mowa o Twojej córeczce, która będzie skakać z radości na widok tych przeuroczych zakolanówek wykonanych z mięciutkiej i delikatnej dla skóry dziecka bawełny czesankowej. Uniwersalna kolorystyka tych zakolanówek to pewność, że z łatwością dopasuje się je do każdego dziewczęcego stroju.

 

Są bardzo przyjemne w dotyku, a ponadto – niezwykle lekkie. Mała wielbicielka kociątek będzie w nich czuć się nie tylko ładnie, ale też pewnie i swobodnie. Sama będzie się dopinać, by je założyć. Warto także zwrócić uwagę na „oddychalność” tkaniny oraz na fakt, że nawet po wielu praniach zakolanówki nie stracą ani fasonu, ani kolorów. Twoja córeczka może w nich chodzić niemalże codziennie, a one będą cały czas wyglądać tak samo ładnie! Polecamy te prześliczne zakolanówki w naprawdę dobrej cenie.

Koszty dostawy

Darmowa wysyłka powyżej 99 zł
Zobacz wszystkie koszty dostawy

Dostawa 48H

Przy zamówieniach złożonych w dni robocze (od poniedziałku do piątku) do godziny 15:00 przygotowujemy paczkę do wysyłki w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

30 dni na zwrot

Gwarantujemy Ci swobodę wyboru oraz możliwość oceny produktu po jego otrzymaniu. Masz prawo zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu otrzymania przesyłki.